О нас

Компанія Sturm! – провідний український постачальник та виробник будівельного інструменту, займає по праву одне з лідируючих місць у сфері DIY та напівпрофесійної продукції та включає три торгові марки: Sturm, Енергомаш, BauMaster.

Протягом більш ніж 15 років ми займаємося розробкою, виробництвом, продажем та сервісним обслуговуванням електро/бензо та ручного інструменту – всього понад 2500 найменувань.

Наші переваги:

  • Інновації та вдосконалення модельного ряду
  • Висока якість виробленого інструменту
  • Інновації та вдосконалення модельного ряду
  • Сервісна підтримка та обслуговування

Орієнтуючись на потреби українських майстрів та враховуючи реальну специфіку використання, ми не тільки вкладаємо засоби, сили та досвід у розробку перспективних моделей, але й постійно удосконалюємо актуальний модельний ряд, приділяючи увагу не лише таким важливим параметрам як надійність та ресурс, а й ергономіка – адже це зручність та безпека роботи. Впровадження нових технологій дозволило суттєво розширити можливості DIY інструменту – і ми йдемо в ногу з часом – невпинно експериментуючи та проявляючи інтерес до всього нового: продуктивні та економічні двигуни технології Brushless, різні варіації системи підтримки оборотів під навантаженням, ефективний пилозахист електрокомпонентів Smart Brake у пилок та інших інструментів – все це активно використовується в наших моделях. А наприкінці 2019-го року силами спеціалістів компанії було запущено інноваційну лінійку інструментів Sturm у рамках єдиної акумуляторної платформи, що включає на сьогодні перелік із двох десятків інструментів.

Висока якість інструменту

Застосування перевірених комплектуючих від визнаних світових виробників (Walbro, Oregon, NSK, C&U та інших) та повний контроль виробничого циклу дозволили вийти на найкращі показники якості… Більше того, наші фахівці відділу сервісного обслуговування регулярно проводять контрольну перевірку та рівень опрацювання кожної нової партії інструменту. І, звичайно ж, продукція компанії має відповідні декларації відповідності.

Широкий модельний ряд

Наша продукція розроблена для різних категорій споживачів. Широкий модельний ряд дозволяє підібрати потрібний інструмент, враховуючи як переваги у плані конструкції та компонування, так і фінансові можливості.

Сервісна підтримка та обслуговування

Розвинена авторизована сервісна мережа по всій Україні, що включає не тільки сервісне обслуговування, але й можливість роздрібного придбання користувачем необхідних запчастин значно підвищує термін служби інструменту та спрощує його обслуговування після терміну офіційної гарантії.